X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
خان بعدی : مدیکال ما تمام شد  چاپ
تاریخ : دوشنبه 25 آبان‌ماه سال 1388

امروز رفتیم جواب آزمایشات را کرفتیم و با عکسهای رادیولوژی و بقیه مدارک به مطب پزشک بردیم . خدا رو شکر همه چیز خوب پیش رفت و مجددا فشارم را گرفت و همه چیز خوب بود مدارک را با هم منگنه زدند و ۴۵ هزار تومان هم پول پست گرفتند و گفتند فردا پست می کنیم. گفتم زنگ بزنم و بارکد پست را بگیرم گفت چهارشنبه زنگ بزنید که مطمئن شوید وارد سایت تی ان تی شده باشد. یک نفس راحت کشیدیم اینم از مدیکال ما . حالا دیگر باید منتظر نامه سفارت برای ارسال پاسپورتها باشیم. نمی دانم اینجا هم باید استرسی داشته باشیم یا نه؟ به هر حال تا ویزا در دستمان نباشد این دل نگرانی همراه ما خواهد بود.  

 

پ.ن۱. راستش اینقدر در این مدت استرس کشیدیم که دیشب که دکتر گفت کارتون تمام شده پستش می کنیم اصلا خوشحال نشدم و هنوز هم در بهت و استرس و سردرد شدید هستم. نمی دانم چرا نمی توانم شاد باشم.

پ.ن۲. امروز زنگ زدم مطب دکتر که یادآوری کنم باید مدارک مدیکال به سفارت کانادا در اتریش فرستاده شود(اینا هم شورش رو در آوردند تکمیل مدارک در سوریه - بررسی پرونده در لهستان و حالا هم ارسال مدارک به اتریش ) گفت یکی دو روز دیگر می فرستیم چهارشنبه تماس بگیر که بارکد تی ان تی را به شما بدهم گفتم چرا گفت خیلی کار دارد. در صورتی که دیشب مدارک تکمیل شد خودشون منگنه کردند و در پاکت قرار دادند.

پ.ن۳. از قرار معلوم ۴۵ هزار تومان از ما می گیرند و می گذارند چند مورد متقاضیان مدارکشون تکمیل شود بعد همه را در یک پاکت ارسال می کنند با حداقل هزینه. یعنی اگر نفری ۴۵ هزارتومان بگیرند برای ۱۰ نفر میشود ۴۵۰ هزار تومان و حالا حداکثر ۱۰۰ هزار تومان به پست می دهند و بقیه هم میرود جیب مبارک خودشون . براشون مهم نیست ما چه استرسی می کشیم برای همین یکی دو روز دور چقدر کار ما عقب می افتد بخصوص که نزدیک پایان سال میلادی هستیم و لابد همه افیسرها می خوان برن تعطیلات کریسمس. خب این مملکت ماست و دیگه نمی شه بیشتر از این توقع داشت به همین خاطر است که داریم ترک وطن عزیزمان می کنیم شاید آنجا بهتر باشد.